Jdi na obsah Jdi na menu
 


POZOR!!!
Změna místa konání závodu - Paskov (viz níže).
POZOR!!!

 

Mapa původního umístění areálu je zde:

 

a hrubý plánek původní tratě:

Plánek tratě

 


Rok 2011

 

Mikulášské závody - 10. 12. v Břestku

Výsledky našich jezdců ve třídě Klasik:
1. Václav Sklář
2. Dominik Menšík 

5. závod Fichtlů - 3. 9. ve Starém Městě v Paskově

Vzhledem k nepřejícím sousedům jsme museli závod přeložit na motokrosovou trať do Paskova.

Příjezdové cesty Trať

Časový harmonogram:
08.00 - 09.30 prezence a přejímka strojů
10.00 - 10.30 volný trénink
10.45 - 12.30 1. a 2. rozjížďky
12.30 - 13.45 polední přestávka
13.45 - 14.30 3. rozjížďky
15.00 vyhlášení výsledků
 
Výsledky ve třídě Klasik (17 přihlášených):
1. Pavel Vaca, Kožušany
2. Václav Sklář, Kunčičky u Bašky
3. Jiří Nutil, AMK Frýdek-Místek
4. Jakub Kmošťák, AMK Frýdek-Místek
5. Dominik Menšík, Pstruží
6. David Bőhm, Těrlicko-Hradiště
7. Aleš Baďura, Milenov
8. Patrik Čajka, Třanovice
9. Veronika Pospíšilová, Milenov
10. Vladimír Vašátko, Frýdek-Místek
11. Tomáš Verlík, Sedliště
12. Dominik Mokroš, AMK Frýdek-Místek
13. Zdeňka Slípková, Frýdek-Místek
 
Výsledky ve třídě Speciál (24 přihlášených):
1. Adam Šromota, Penčice
2. Ladislav Studený, Malenovice
3. Dalibor Toman, TNT Pstruží
4. Tomáš Neckář, TNT Ostrava
5. Tomáš Svobodník, Budišov nad Budišovkou
6. Dominik Menšík, Pstruží
7. Václav Sklář, Kunčičky u Bašky
8. Lukáš Neumann, TNT Ostrava
9. Radek Červenka, Sklenov
10. Jakub Durančík, AMK Kožušany
11. Lukáš Kupka, TNT Ostrava
12. Jaroslav Palarczik, Těrlicko-Hradiště
13. Dominik Mokroš, AMK Frýdek-Místek
14. Ondřej Kaňa, AMK Frýdek-Místek
15. Jaroslav Neumann, TNT Ostrava
16. Jakub Pasrbek, Budišov nad Budišovkou

 

Přátelské závody - 23. 7. v Hradišti (u Těrlicka)

Výsledky našich jezdců ve třídě Speciál:
1. Ladislav Studený
2. Martin Horyl
3. Jakub Kmošťák
4. Jiří Nutil
 
Výsledky našich jezdců ve třídě Klasik:
3. Václav Sklář
4. Jakub Kmošťák
5. Jiří Nutil

Žhavé rozety - 16. 7. v Radslavicích

Výsledky našich jezdců ve třídě Fichtl speciál:
7. Dominik Menšík (9. v první rozjížďce)
8. Ladislav Studený (20. v první rozjížďce)
10. Jiří Nutil (10. v první rozjížďce)
12. Petr Klosík (17. v první rozjížďce)
14. Jaroslav Spratek ml. (14. v první rozjížďce)
15. Václav Sklář (13. v první rozjížďce)
16. Pavel Tvardek (12. v první rozjížďce)
19. Jaroslav Spratek st. (19. v první rozjížďce)
 
Výsledky našich jezdců ve třídě Fichtl originál:
23. Václav Sklář
25. Jiří Nutil
33. Dominik Menšík
 
Úvodní spanilá jízda přes vesnici:

Rozjížďky Fichtlů:
 

Fichtlday - 5. 7. v Žuchově u Frenštátu pod Radhoštěm

Celkové výsledky našich jezdců ve třídě Open:
2. Martin Horyl (6. v maratonu a 2. v cross sprintu)
4. Ladislav Studený (5. v maratonu a 6. v cross sprintu)
5. Petr Klosík (7. v maratonu a 4. v cross sprintu)
    Jaroslav Spratek (? v maratonu a 5. v cross sprintu)
Další naši jezdci i přes dobré umístění v maratonu však v oficiálních výsledcích nefigurují.
Ve třídě Fichtl byl Dominik Menšík v maratonu klasifikován na 3. místě, cross sprint však pro technické potíže nedokončil. Jiří Nutil dojel v v maratonu na 19. místě.

Fotografie ve fotoalbu.
 

Závody - 5. 6. v Kozlovicích

1. Jindřich Ulčák
4. Dominik Menšík

 

4. závod Fichtlů - 4. 6. v Těrlicku

Třída Profi:
1. Jindřich Ulčák

Třída Amatéři:
1. Dominik Menšík

 

3. závod Fichtlů - 8. 5. ve Starém Městě

K závodům bylo přihlášeno 37 strojů - 23 ve třídě Speciál a 14 ve třídě Klasik. Počasí nám přálo a všichni účastníci byli spokojeni.

Třída Speciál:
1. Pavel Šromota - Farář team Radslavice
2. Ladislav Studený - Malenovice
3. Přemysl Toman - Pstruží
4. Martin Mika - Hlinsko
5. Tomáš Neckář - Ostrava
6. Dominik Menšík - AMK Frýdek-Místek
7. Václav Sklář - Kunčičky u Bašky
8. Dalibor Toman - Pstruží
9. Roman Ondryáš - Vítkov
10. David Stříž - AMK Frýdek-Místek

Třída Klasik:
1. Ladislav Roreček ml. - Hranice na Moravě
2. Jakub Durančík - Kožušany
3. Dominik Menšík - AMK Frýdek-Místek
4. Ladislav Roreček st. - Hranice na Moravě
5. Pavel Vaca - Kožušany
6. Tomáš Kiszka - Bolatice
7. Jaroslav Spratek - AMK Frýdek-Místek
8. Lukáš Dančák - Hranice na Moravě
9. Vlastimil Dančák - Hranice na Moravě (nejstarší závodník)
10. Pavel Zlý - Staré Město

 

2. závod Fichtlů - 30. 4. v Podhoří

Organizačně značně nezvládnutý závod. Jednalo se spíše o trialovou vložku v těžkém lesním terénu. Depo bylo umístěno na hnojišti za kravínem.
Ve třídě Speciál:
1. Václav Sklář
3. Dominik Menšík
4. Ladislav Studený
9. Jaroslav Spratek
Ve třídě Klasik:
10. Václav Sklář
Ve smíšeném závodě na 2 kola se startem ve stylu Le Mans:
3. Ladislav Studený
6. Dominik Menšík
Ve fotoalbu je opět pár fotek.

 

1. závod Fichtlů - 9. 4. v Medlově

Po zimní přestávce jsme vyrazili na pěknou trať, situovanou na skládce komunálního odpadu, a snažili jsme se naladit a doladit výkon našich strojků. Výsledky však nebyly příliš uspokojivé.
Ve třídě Speciál:
5. Ladislav Studený
11. Dominik Menšík
13. Jakub Špok
21. Jaroslav Spratek
23. Václav Sklář
Ve třídě Klasik:
2. Václav Sklář
12. Dominik Menšík
Pár fotek je ve fotoalbu a zde je část videa:



======================================================================================== 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

?

(Jakub Kmošťák, 3. 9. 2011 22:30)

Zdravím, pokud vím tak jsem ten paskov nejel za amk ale za Bašku :) doufám že to co nejdříve opravíte...protože už je to celkem trapne...upravovat výsledky podle sebe a ještě si přivlastnit muj vysledek :) Dik, Jakub Kmošťák.

Re: ?

(Předseda, 5. 9. 2011 14:51)

Až po zaplacení starovného budeš mít nárok na určení, za koho startuješ. A manipulaci s výsledky sis vymyslel!!!

Re: Re: ?

(Jakub Kmošťák, 5. 9. 2011 20:42)

Ale ale...právě že amk za mě startovné neplatilo pokud vím ;) ani se nijak nepodílelo na financování strojů atd...a myslím že všichni dobře ví jak to tam s těmi výsledky bylo...

Re: ?

(AMK FM, 6. 9. 2011 9:06)

VYJÁDŘENÍ AMK FM
PO KONTROLE VYDANÝCH PODKLADŮ 3.9. V PASKOVĚ
1) NA VYPSANÉ OFIC. STARTOVNÍ LISTINĚ JE UVEDENO START. Č. 1 ZA OBEC BAŠKA p. KMOŠŤÁK
2)UMÍSTĚNÍ Č.1 1ROZJEZD 2.MÍSTO, 2ROZJEZD 3.MÍSTO, 3ROZJEZD 5.MÍSTO
STARTOVNÍ Č.4 UMÍSTĚNÍ: 1ROZJEZD 36MÍSTO, 2ROZJEZD NEDOJEL, 3ROZJEZD 2 MÍSTO.

DLE PRAVIDEL PŘI ROVNOSTI BODŮ ROZHODUJE LEPŠÍ UMÍSTĚNÍ VE 3 ROZJÍŽĎCE A TO BYLO LEPŠÍ USTART. Č.4.
3)PŘI KONTROLE PŘIHLÁŠEK SE ZJISTILO, ŽE U START.Č.1 TEDY p.KMOŠŤÁKA NEBYLO ZAPLACENO STARTOVNÉ, TEDY ZE ZÁVODU BYL DODATEČNĚ DISKVALIFIKOVÁN, PROTOŽE STARTOVNÉ NEPLATILI POUZE ZÁVODNÍCI STARTUJÍCÍ ZA AMK FM.
ZÁVĚREM: OMLUVIT TEDY BY JSTE SE MĚL VY , NE AMK FM

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA