Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fichtl 2013

Břestek - 23. listopadu

Konečně se nám začíná dařit. V juniorech jsme obsadili 1. a 2. místo - Radek Babica a Vojtěch Sekanina. V kategorii Originál dojel Vojtěch Sekanina na 1. místě a Radek Babica na 4. místě. V kategorii Speciál bezkonkurenčně zvítězil Jiří Nutil.

 

Konečné výsledky Fichtl Cupu Ladislava Volného pro rok 2013 byly slavnostně vyhlášeny v sobotu 9. listopadu na Chatě P.O.M.A. v Malenovicích.

Kategorie Originál:

1. Patrik Čajka, Hrad-Tran team - 195 bodů
2. Vojtěch Sekanina, AMK Frýdek-Místek - 157 bodů
3. Tomáš Neckář, TNT Ostrava - 153 body
4. Marek Peřina, Hradiště - 74 body
5. Radek Piper, U7 Sedliště - 64 body
6. Martin Polášek, Mayor team - 60 bodů
7. Jakub Kotas, Doubrava - 54 body
8. Petr Šimon, U7 Sedliště - 43 body
9. Adam Kubina, Hrad-Tran team - 28 bodů
10. Jakub Lapiš, Hrad-Tran team - 26 bodů
11. Jaromír Kulhánek, U7 Sedliště - 19 bodů
12. Daniel Bařák, Na dno - 16 bodů
13. Karel Vícha, Jelenice - 16 bodů
14. Filip Kolek, Těrlicko - 11 bodů
15. Dalibor Toman, TNT Pstruží - 9 bodů
16. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek - 8 bodů
17. Ján Janec, Turzovka - 6 bodů
18. Jaroslav Neumann, TNT Ostrava - 6 bodů
19. Jiří Polášek, Mayor team - 2 body

Kategorie Speciál:

1. Richard Ševčík, Jaris racing team - 200 bodů
2. Přemek Toman, TNT Pstruží - 161 bod
3. Jakub Kmošťák, Sklář Baška - 125 bodů
4. Jiří Nutil, AMK Frýdek-Místek - 114 bodů
5. Lukáš Neumann, TNT Ostrava - 71 bod
6. Ladislav Studený, AMK Frýdek-Místek - 56 bodů
7. Tomáš Jančík, Staříč - 48 bodů
8. Jaroslav Palarczyk, Hrad-Tran team - 24 body
9. Jaroslav Spratek, AMK Frýdek-Místek - 23 body
10. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek - 17 bodů

 

 

Frýdek - 5. října

Poslední závod seriálu za pěkného počasí přinesl nejedno překvapení.

Celkové výsledky:

Kategorie Originál:
1. Vojtěch Sekanina, AMK Frýdek-Místek
2. Patrik Čajka, Hrad-Tran team
3. Tomáš Neckář, TNT Ostrava
4. Marek Peřina, Hrad-Tran team
5. Radek Piper, U7 Sedliště
6. Petr Šimon, U7 Sedliště
7. Karel Vícha, Jelenice
8. Martin Polášek, Mayor team
9. Jiří Polášek, Mayor team
10. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek
11. Marek Fryda, Osůvky

Kategorie Speciál:
1. Jakub Kmošťák, Sklář Baška
2. Přemek Toman, TNT Pstruží
3. Tomáš Jančík, Staříč
4. Ladislav Studený, AMK Frýdek-Místek
5. Jiří Nutil, AMK Frýdek-Místek
6. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek

Staré Město - 7. září

Série našich nevalných umístění pokračuje. Navíc Jiří Nutil prováděl kaskadérské kousky, na které nebyl zcela připraven.

Celkové výsledky:

Kategorie Originál:
1. Patrik Čajka, Hrad-Tran team
2. Jakub Kotas, Doubrava
3. Vojtěch Sekanina, AMK Frýdek-Místek
4. Tomáš Neckář, TNT Ostrava
5. Petr Šimon, U7 Sedliště
6. Martin Polášek, Mayor team
7. Karel Vícha, Jelenice
8. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek
9. Jaroslav Neumann, TNT Ostrava
10. Jaromír Kulhánek, U7 Sedliště
11. Jiří Polášek, Mayor team
12. Radek Piper, U7 Sedliště
13. Sabina Marková, AMK Frýdek-Místek
14. Natálie Studená, AMK Frýdek-Místek
15. Tomáš Žídek, Mayor team

 

Kategorie Speciál:
1. Richard Ševčík, Jaris racing team
2. Jakub Kmošťák, Sklář Baška
3. Přemysl Toman, TNT Pstruží
4. Ladislav Studený, AMK Frýdek-Místek
5. Tomáš Jančík, Staříč
6. Lukáš Neumann, TNT Ostrava

Sedliště - 31. srpna

Kategorie Originál:
7. Vojtěch Sekanina
13. Sabina Křováková

Kategorie Speciál:
4. Jiří Nutil
5. Ladislav Studený
8. Radek Babica

Hradiště - 24. srpna

Moc se nedařilo - v Originálech dojel Vojtěch Sekanina na 4. místě, ve Speciálech získal Jiří Nutil 2. místo a Ladislav Studený 5. místo.

Prusinovice - 17. srpna

Závod mimo seriál, ale celkem se dařilo.
V Originálech jsme obsadili 3. místo - Vojtěch Sekanina a 6. místo - Radek Babica.
Ve Speciálech to již bylo lepší - 2. Ladislav Studený, 3. Vojtěch Sekanina a 5. Radek Babica.

Těrlicko - 3. srpna

Výsledky - Originál:

1. Vojtěch Sekanina, AMK Frýdek-Místek
2. Tomáš Neckář, TNT Ostrava
3. Radek Piper, U7 Sedliště
4. Patrik Čajka, Hrad-Tran team
5. Marek Peřina, Hrad-Tran team
6. Filip Kolek, Těrlicko
7. Jano Janec, Turzovka
8. Jakub Lapiš, Hrad-Tran team
9. Jaromír Kulhánek, U7 Sedliště
10. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek

Výsledky - Speciál:

1. Richard Ševčík, Jaris racing team
2. Přemysl Toman, TNT Pstruží
3. Jiří Nutil, AMK Frýdek-Místek
4. Václav Sklář, Sklář Baška
5. Vojtěch Sekanina, AMK Frýdek-Místek
6. Jaroslav Spratek, AMK Frýdek-Místek
7. Tomáš Jančík, Staříč
8. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek
9. Jano Janec, Turzovka
10. Ladislav Palarczyk, Hrad-Tran team

Radslavice - 20. července

Na tradiční závody na okruhu se letos sjelo rekordních 147 strojů. V této konkurenci jsme vybojovali obstojná umístění.
Ve třídě Moped Speciál zvítězil Jindřich Ulčák.
Ve třídě Fichtl Speciál si Jiří Nutil dojel pro 3. místo.
Ve třídě Fichtl Originá:
  5. Jiří Nutil
19. Vojtěch Sekanina
24. Radek Babica

Hradiště - 6. července

Opět nic oslňujícího - ve třídě Originál vybojoval Vojtěch Sekanina 2. místo a ve třídě Speciál zůstal Jiří Nutil pod stupni vítězů (tj. 4. místo) a Jaroslav Spratek dojel na 8. místě.

Těrlicko - 1. června

Tentokrát se nám moc nedařilo, obsadili jsme stupně vítězů jen ve třídě Speciál. A to na 2. místě Jiří Nutil a na 3. místě Jindřich Ulčák (moped Stadion S11). Na 9. místě skončil Vojtěch Sekanina, na 10. místě Jaroslav Spratek a na 13. místě Radek Babica.
Ve třídě Originál dojel Vojtěch Sekanina na 19. místě, Radek Babica na 25. místě a Jaroslav Spratek na 37. místě.

Podhoří - 25. května

Ve třídě Speciál jsme vybojovali za deštivého počasí 1. místo - Jiří Nutil, 3. místo - Filip Kolek a 4. místo - Jaroslav Spratek. Ve třídě Originál jsme obsadili 3. místo - Vojtěch Sekanina a 8. místo - Radek Babica. 

Nemilany - 18. května

Dosáhli jsme pěkných výsledků. 2. místo ve třídě Originál - Vojtěch Sekanina a 2. místo ve třídě Speciák - Jiří Nutil.

Staré Město - 4. května

První závod nového ročníku seriálu po zimní přestávce prověřil stroje i jezdce.
Do závodu se přihlásilo 13 jezdců ve třídě Originál a 11 jezdců ve třídě Speciál.

Výsledky - Originál:

1. Vojtěch Sekanika, AMK Frýdek-Místek
2. Patrik Čajka, Hrad-Tran team
3. Martin Polášek, Mayor team
4. Marek Peřina, Hrad-Tran team
5. Jakub Lapiš, Hrad-Tran team
6. Radek Piper, U7 Sedliště
7. Tomáš Neckář, TNT Ostrava
8. Jaromír Kulhánek, U7 Sedliště
9. Radek Babica, AMK Frýdek-Místek
10. Tomáš Kiszka, Bolatice

Výsledky - Speciál:

1. Richard Ševčík, Ostrava
2. Přemysl Toman, TNT Pstruží
3. Jiří Voves ml., AMK Švihov
4. Lukáš Neumann, TNT Ostrava
5. Jaroslav Palarczyk, Hrad-Tran team
6. Jaroslav Spratek, AMK Frýdek-Místek

 

2013-05-03-fichtl-a-start---orto.jpg
Plánek tratě

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Předběžný časový plán 2. ročníku Fichtl Cupu:

4. května - Staré Město
1. června - Těrlicko
6. července - Hradiště
20. července - Hradiště
3. srpna - Těrlicko
17. srpna - Hradiště
31. srpna - Sedliště
7. září - Staré Město
5. října - Frýdek

Propozice naleznete zde.

 

V pátek 8. února se v restauraci Na fojtství ve Starém Městě uskuteční od 17 hodin beseda k dalšímu ročníku Fichtl Cupu Ladislava Volného, na které domluvíme termíny a upřesníme pravidla.

Pořadatele ze zúčastněných a zainteresovaných organizací srdečně zve iniciátor akce Ing. Petr Klosík.

 

zimni-radovanky-2013.jpg

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA