Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fichtl 2014

Slavnostní vyhlášení výsledků Těrlického poháru 2014 se uskutečnilo v Malenovicích na chatě P.O.M.A. v sobotu 8. listopadu od 16 hodin.

Originál Speciál Open Ženy

 

Celkové výsledky jsou zveřejněny v aktualitách na stránkách obce Těrlicko.

 

11. října - Trnávka

Originál
1.   3      Tomáš Neckář    TNT Ostrava
2.   307  Dominik Menšík  Sklář Baška
3.   72    Přemysl Toman  TNT Pstruží
4.   31    Petr Šimon          U7 Sedliště
5.   84    Petr Hýl                Hýl team
6.   29    Radek Piper         U7 Sedliště
7.   11    Martin Polášek     Mayor team
8.   12    Dušan Polášek    Mayor team
9.   78    Karel Vícha          Jelenice
10. 111  Pavel Sucháček   Březová

Speciál
1.  39   Ladislav Studený  P.O.M.A. Malenovice
2.  32   Přemysl Toman    TNT Pstruží
3.  52   Tomáš Jančík       Staříč
4.  64   Lukáš Neumann   TNT Ostrava

Open
1.  44   Václav Sklář           Sklář Baška
2.  69   Hans Postl             Levný beton Ostrava
3.  61   Jakub Kičmer         Dolní Domaslavice

Ženy
1.  31  Monika Šešulková  U7 Sedliště
2.  92  Lucie Gruszecká     U7 Sedliště
3.  4    Sabina Marková      AMK Frýdek-Místek
4.  13  Zuzana Gruszecká  U7 Sedliště
5.  1    Natálie Studená       P.O.M.A. Malenovice

 

4. října - Staré Město

Originál
1.   3      Tomáš Neckář       TNT Ostrava
2.   307  Dominik Menšík     Sklář Baška
3.   7      Patrik Čajka           Třanovice
4.   98    Vojtěch Sekanina   AMK Frýdek-Místek
5.   31    Petr Šimon             U7 Sedliště
6.   68    Filip Kolek               Těrlicko
7.   29    Radek Piper           U7 Sedliště
8.   84    Petr Hýl                  Hýl team
9.   11    Martin Polášek       Mayor team
10. 5      Radek Babica        AMK Frýdek-Místek

Speciál
1.   99    Richard Ševčík      Yaris racing team
2.   39    Ladislav Studený   P.O.M.A. Malenovice
3.   64    Lukáš Neumann    TNT Pstruží

Open
1.   69    Hans Postl              Levný beton Ostrava
2.   2      Radek Babica         AMK Frýdek-Místek
3.   44    Václav Sklář           Sklář Baška
4.   16    Jaroslav Palarczyk  Hrad-Tran team

Ženy
1.   31    Monika Šešulková  U7 Sedliště
2.   1      Natálie Studená     P.O.M.A. Malenovice
3.   4      Sabina Marková     AMK Frýdek-Místek
4.   92    Lucie Gruszecká    U7 Sedliště
5.   11    Nikol Polášková     Mayor team

  

6. září - Hradiště 

Originál

1.    3     Tomáš Neckář     TNT Ostrava

2.    7     Patrik Čajka         Hrad-Tran team

3.    72   Přemysl Toman   TNT Pstruží

4.    16   Jakub Kičmer       Dolní Domaslavice

5.    31   Petr Šimon           U7 Sedlistě

6.    25   Marek Peřina        Hrad-Tran team

7.    68   Filip Kolek            Těrlicko

8.    33   Adam Mitrenga    Hrad-Tran team

9.    11   Martin Polášek     Mayor team

10.  78   Karel Vícha          Jelenice

11.  0     Martin Kubina       Hrad-Tran team

12.  12   Dušan Polášek     Mayor team

13.  8     Pavel Sucháček    Jelenice

14.  64   David Vícha          Jelenice

15.  14   Jiří Polášek           Mayor team

16.  19   Michal Havlásek    Mayor team

17.  4     Tomáš Homola     Hom stav

18.  13   Jaromír Kulhánek  U7 Sedlistě

19.  98   Vojtěch Sekanina  AMK Frýdek-Místek

 

Speciál

1.    99   Richard Ševčík      Yaris racing team

2.    32   Přemysl Toman     TNT Pstruží

3.    39   Ladislav Studený   P.O.M.A. Malenovice

 

Open

1.    2     Jiří Nutil                  AMK Frýdek-Místek

2.    44   Václav Sklář           Sklář Baška

3.    69   Hans Postl              Levný beton Ostrava

4.    16   Jaroslav Palarczyk  Hrad-Tran team

 

Ženy

1.    31   Monika Šešulková  U7 Sedlistě

2.    25   Kristýna Kolková    Hrad-Tran team

3.    1     Natálie Studená     P.O.M.A. Malenovice

4.    13   Lucie Gruszecká    U7 Sedlistě

5.    41   Dorota Frydová     Kulik racing team

 

30. srpen - Sedliště

V tomto kole vybojoval ve třídě Open 1. místo Ing. Jiří Nutil a 3. místo Štěpán Kavka. Ve třídě Originál skončil Vojtěch Sekanina na 4. místě a Radek Babica na místě 10.

 

16. srpen - Těrlicko

Originál

1.  7        Patrik       Čajka              Hrad-Tran team

2.  3        Tomáš      Neckář           TNT Ostrava

3.  13      Jaromír     Kulhánek        U7 Sedliště

4.  98      Vojtěch     Sekanina         AMK Frýdek-Místek

5.  207    Dominik     Menšík           Sklář Baška

6.  32      Jakub        Kulla              Kulik racing team

7.  5        Šimon       Bařák             Na dno

 

Speciál

1.  99     Richard      Ševčík            Yaris racing team

2.  39     Ladislav     Studený           P.O.M.A. Malenovice

3.  32     Přemysl     Toman            TNT Pstruží

4.  61     Jan            Janiec             Turzovka

5.  38     Šimon        Bařák              Na dno

 

Open

1.  2       Jiří            Nutil                AMK Frýdek-Místek     

2.  4       Štěpán      Kawka            AMK Frýdek-Místek     

3.  40     Marek       Fryda              Kulik racing team           

4.  64     Lukáš        Neumann        TNT Ostrava                  

 

Ženy

1.  7      Sabina       Marková          AMK Frýdek-Místek

2.  1      Natálie       Studená           P.O.M.A. Malenovice
3.  32      Dorota       Frydová           Kulik racing team 

 

2. srpen - Paskov

Originál
1.   3     Tomáš       Neckář          TNT Ostrava
2.   98   Vojtěch      Sekanina       AMK Frýdek-Místek
3.   72   Dalibor       Toman          TNT Pstruží
4.   7     Patrik        Čajka            Hrad-Tran team
5.   13   Jaromír      Kulhánek       U7 Sedliště
6.   31   Petr           Šimon           U7 Sedliště
7.   68   Filip           Kolek            Těrlicko
8.   19   Michal       Havlásek        Mayor team
9.   6     Michal       Juřica            AMK Frýdek-Místek
10. 11   Martin       Polášek         Mayor team

Speciál
1.  222  Jaroslav    Műller            Merklovice
2.  32    Přemysl    Toman           TNT Pstruží
3.  39    Ladislav    Studený         P.O.M.A. Malenovice
4.  61    Jan           Janiec           Turzovka

Open 
1.  2    Tomáš       Jurzykovski     AMK Frýdek-Místek
2.  4    Radek        Babica           AMK Frýdek-Místek
3.  8    Lukáš        Jurošek          AMK Frýdek-Místek

4.  5    Jaroslav     Bárta             AMK Frýdek-Místek

Ženy
1.  1    Natálie      Studená          P.O.M.A. Malenovice
2.  4    Sabina      Marková         AMK Frýdek-Místek

 

19. červenec - Radslavice

Na 8. ročníku závodů mopedů a fichtlů "Žhavé rozety" obsadil Ing. Jiří Nutil 1. místo ve třídě Fichtl Speciál a Jindřich Ulčák 2. místo ve třídě Moped Speciál. I zde zklamala profesionální elektronická časomíra a tak neznáme výsledky zbývajících našich jezdců.

 

5. červenec - Hradiště

Originál
1.          3                Tomáš       Neckář          TNT Ostrava
2.          32              Přemysl     Toman          TNT Pstruží
3.          7                Patrik         Čajka            Hrad-Tran team
4.          207            Dominik      Menšík          Sklář Baška
5.          68              Filip            Kolek            Těrlicko
6.          98              Vojtěch       Sekanina       Sklář Baška
7.          666            Tomáš        Morcinek       Třinec
8.          11              Martin         Polášek         Mayor team
9.          19              Michal        Havlásek        Mayor team
10.        37              Daniel         Bařák            Těrlicko
11.        53              Jaromír       Kulhánek       U7 Sedliště
12.        12              Daniel         Ciahotny        Těrlicko
13.        25              Marek         Peřina           Hrad-Tran team
14.        20              David          Němčík         Těrlicko
15.        41              Dominik       Sojka            Sokol
16.        34              Pavel          Dětský           Frýdek-Místek
17.        69              Lukáš         Vychodil         Šakal Racing team

Speciál

1.          99             Richard       Ševčík           Jaris Racing team

2.          98             Vojtěch       Sekanina        Sklář Baška

3.          39             Ladislav      Studený         P.O.M.A. Malenovice

 

Open

1.          2               Jiří              Nutil              AMK Frýdek-Místek

2.          4               Štěpán        Kavka            AMK Frýdek-Místek

3.          16             Jaroslav      Palarczyk       Hrad-Tran team

4.          5               Tomáš        Jurczikovský   AMK Frýdek-Místek

5.          8               Václav        Sklář              Sklář Baška

 

Ženy

1.          27             Lidka          Husová           Hrad-Tran team

2.          1               Natálie       Studená          P.O.M.A. Malenovice

3.          666           Dorota        Frydová         Osůvky

4.          15             Nikol           Polášková      Mayor team
5.          18            Jana            Bialoňová       Hrad-Tran team

 

31. květen - Těrlicko

Do současné doby nejsou oficiálně vydány žádné výsledky, přestože používali profesionální elektronickou časomíru.

 

3. květen - Ostrava-Hošťálkovice

Originál
1.           3                  Tomáš     Neckář      TNT Ostrava
2.           7                  Patrik      Čajka         Hrad-Tran team
3.           72                Přemysl   Toman       TNT Pstruží
4.           68                Filip         Kolek         Těrlicko
5.           11                Martin      Polášek     Mayor team
6.           25                Marek      Peřina       Hrad-Tran team
7.           5                  Radek     Babica       AMK Frýdek-Místek
8.           31                Petr         Šimon       U7 Sedliště
9.           14                Jiří           Polášek    Mayor team
10.         1                  Jaromír    Tyrala       Bravantice
11.         13                Jaroslav   Bednář      U7 Sedliště
12.         15                David       Němčík      Těrlicko
13.         6                  Vojtěch    Sekanina    AMK Frýdek-Místek
14.         19                Michal      Havlásek    Mayor team
15.         24                Jaroslav   Neumann   TNT Ostrava
16.         17                Tomáš     Žídek         Mayor team

Speciál
1.           99                Richard    Ševčík       Yaris racing team
2.           32                Přemysl   Toman       TNT Pstruží
3.           64                Lukáš      Neumann    TNT Ostrava
4.           6                  Daniel      Horák        TSS Ducati
5.           2                  Jiří          Nutil           AMK Frýdek-Místek

Open
1.           99                Richard    Ševčík       Yaris racing team
2.           1                  Marek      Kupčík       Valašské Klobouky
3.           5                  Radek      Babica       AMK Frýdek-Místek

4.           6                  Vojtěch    Sekanina    AMK Frýdek-Místek
5.           40                Marek      Fryda        Třinec

 

Fichtl Cup Ladislava Volného se v letošním roce nepojede. Nahrazuje ho Těrlický pohár, jehož propozice pro rok 2014 najdete zde.

 

V pátek 24. ledna 2014 se uskuteční od 17 hodin v salónku restaurace Na Fojtství ve Starém Městě schůzka k letošnímu ročníku Fichtl Cupu Ladislava Volného. Upřesníme si zde termínový kalendář a technická pravidla.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledky???

(Pavel, 6. 9. 2014 21:07)

6.9.2014 Závod v Hradišti super. Počasí vyšlo trať taky super,ale ty výsledky a hlavně celá oraginazece kolem zapisování průjezdu katastrofa. aby se 4 jezdci kteří byly asi top10 nenašli ve výsledcích ani jedne jízdy je celkem šílené. Další jezdec který 3 kola stál byl ve výsledcích přede mnou je taky zajímavé.. celkem sklamání.....

Dotaz

(Tomáš, 21. 1. 2014 18:00)

Kdy bude ten závod a kde to je přesně?

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA